Trening indywidualny - I Love Fitness
16620
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16620,bridge-core-2.9.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

TRENING INDYWIDUALNY

Treningi indywidualne w I LOVE FITNESS skierowane są do kobiet, które w efektywny sposób chcą zadbać o swoje zdrowie, pozbyć się zbędnych kilogramów, wymodelować sylwetkę, podnieść wydolność swojego organizmu, poprawić czucie własnego ciała, chcą wrócić do formy po porodzie lub po kontuzji. Niezależnie od Twojego stażu treningowego, zyskujesz szybsze efekty- określasz cel, który chcesz osiągnąć i realizujesz go według indywidualnego programu, dostosowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Jeśli wolisz trenować samodzielnie, cenisz sobie indywidualne podejście i pragniesz planu dopasowanego do Twoich potrzeb to treningi personalne będą idealnym rozwiązaniem.

Trenerka, z którą będziesz współpracować,  dobierze dla Ciebie odpowiedni zestaw ćwiczeń i nauczy jak należy je poprawnie wykonywać, będzie nie tylko wsparciem z dziedziny aktywności fizycznej, ale także poprawy zdrowia, dbania o nawyki sprzyjające Twojemu samopoczuciu. Otrzymasz niezbędną motywację do systematycznej pracy nad sobą. Wśród naszych trenerek są specjalistki ruchu, trenerki sportowe i medyczne, które z powodzeniem poprowadzą Cię do osiągnięcia wyznaczonego celu.

 

Aby odpowiednio zaplanować współpracę, niezbędne jest pierwsze spotkanie, na którym ustalimy Twoje potrzeby, staż treningowy, przeprowadzimy wywiad zdrowotny i określimy cel. Wykonujemy również profesjonalny pomiar składu ciała, który będzie punktem wyjścia w naszej współpracy i dzięki któremu łatwiej zmierzymy efekty.