ul. Światowida 58B,
03-144 Warszawa
telefon: +48 667999652

Godziny otwarcia:
Pon – Pt.: 8:00 – 13:00 i 15:00 - 21:00 Sobota: 8:30 – 14:00 Niedziela 9:00-14:00

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych:
e-mail: iod@ilovefitness.pl

Regulamin klubu

Masz pytania? Jesteś zainteresowana bezpłatną pierwszą wizytą w klubie? Wypełnij formularz kontaktowy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ilovefitness.pl z siedzibą pod adresem ul. Światowida 58B, 03-128 Warszawa moich danych osobowych w celu otrzymania informacji związanej z ofertą klubu. W każdej chwili mogę wystąpić z wnioskiem o usunięcie moich danych.
Fomularz kontaktowy
kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij
I LOVE FITNESS | Siłownia
16523
page-template-default,page,page-id-16523,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Siłownia

STREFA CARDIO

Strefa Cardio to przestrzeń do prostych ćwiczeń aerobowych, kształtujących sylwetkę oraz poprawiających kondycję i wydolność organizmu. Rowerki, orbitreki oraz bieżnie pomogą zrzucić zbędne kilogramy jak i zadbać o wytrzymałość oraz poprawić krążenie krwi..

W Strefie Cardio wykonuje się trening aerobowy, czyli tlenowy. Podczas ćwiczeń energia czerpana jest w dużej mierze z kwasów tłuszczowych, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej. Mięśnie pobierają energię w wyniku zachodzących w nich procesów tlenowych, dzięki czemu wysiłek może trwać dłużej, a jego efektywność rośnie wraz z upływającym czasem.

Trening aerobowy jest więc rodzajem wysiłku o stałym, ale niewielkim obciążeniu. Można także dowolnie zmieniać obciążenie i tempo ćwiczeń, dzięki czemu różnicujemy swoje treningi, dbamy o ciągły rozwój.
Dlatego też, ten typ ćwiczeń poleca się osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy.

W naszej Strefie Cardio znajdziesz:

  • bieżnie treningowe
  • orbitreki
  • wioślarze
  • rowery pionowe
  • rowery poziome

STREFA FUNKCJONALNA

Strefie Funkcjonalnej oferujemy możliwość odbycia treningu, wywodzącego się z technik rehabilitacji, przy użyciu niekonwencjonalnego, ale coraz bardziej docenianego sprzętu (kettlebells, gumy, bosu, trx, piłki lekarskie, drabinka). Trening z wykorzystaniem sprzętu w naszej Strefie Funkcjonalnej pozwala na pracę w najbardziej naturalnych płaszczyznach i najpełniejszym zakresie ruchu. Jest on idealnym treningiem zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem jak i dla stałych bywalców siłowni i klubów fitness.

Trening funkcjonalny zwiększa siłę, równowagę, umiejętność panowania nad ciałem, a także poprawia wydolność organizmu, harmonijnie wzmacnia mięśnie całego ciała i symetryzuje je korygując w ten sposób wady postawy. Doskonale redukuje także tkankę tłuszczową. Podstawową zaletą treningu jest wykorzystanie jego efektów w życiu codziennym. Dzięki temu aktywności takie jak prace ogrodowe, sprzątanie, wzięcie dziecka na ręce, stają się dużo łatwiejsze. Trening funkcjonalny pozwala na zwiększenie stabilności stawów, zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji.

Trening w Strefie Funkcjonalnej, angażując oraz stymulując układ nerwowy, rozwija równowagę, szybkość, koordynację ruchową i kontrolę nad własnym ciałem. Dodatkowo wymusza procesy integrujące stawy, wzmacniając więzadła i mięśnie stabilizujące. Strefa Funkcjonalna pozwala przeprowadzać treningi na absolutnie każdym poziomie zaawansowania.

STREFA MASZYN SIŁOWYCH

Strefa Maszyn Siłowych to przestrzeń ze specjalistycznym sprzętem, który ułatwia poprawnie wykonywać ćwiczenia i dostosować obciążenie do swoich możliwości. Trening z maszynami to synonim bezpieczeństwa, poprawnej techniki i łatwej obsługi. Regularne serie ze stopniowo zwiększanym ciężarem i regulacją powtórzeń sprawiaj, że ciało nabiera naturalnych kształtów, staje się jędrniejsze i bardziej sprawne. Trening w Strefie maszyn siłowych jest szczególnie polecany  początkującym paniom, które chcą wzmocnić swoje ciało.

Udostępnij to: