EMS - I Love Fitness
16628
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16628,bridge-core-2.9.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

PIERWSZE STUDIO EMS NA BIAŁOŁĘCE I WOLI

CO TO JEST EMS (ANG. ELECTRICAL MUSCLE STIMULATION)

 

Trening EMS jest uważany za najskuteczniejszą metodę treningową na świecie. Jest to bezpieczna forma pobudzania do pracy mięśni, poprzez ich elektrostymulację.

 

Dzięki tej nowoczesnej technologii, w zaledwie 20 minut, pobudzamy do pracy ponad 360 mięśni powierzchownych oraz, co bardzo istotne, mięśnie głębokie (mięśnie posturalne).

 

Ten rodzaj treningu wyzwala 150 razy więcej skurczów mięśni, niż trening tradycyjny, przez co rezultaty osiągamy znacznie szybciej.

 

20 MINUT EMS, 1 X W TYGODNIU = 3 GODZINY TRENINGU NA SIŁOWNI

 

Szybko spalisz tkankę tłuszczową, zredukujesz cellulit, poprawisz metabolizm, wzmocnisz mięśnie posturalne, odpowiedzialne za stabilizację sylwetki, pozbywając się bólu pleców i kręgosłupa. Podczas treningu nie ma dużych ciężarów, brak jest trudnych ćwiczeń, a Twoje stawy nie są narażone na kontuzje.

Czy trening EMS jest bezpieczny?

Tak. Trening EMS wywodzi się z fizjoterapii. Elektrostymulacja mięśni od lat stosowana jest w fizjoterapii w placówkach opieki zdrowotnej. Początkowo stosowany był do treningów sportowców wyczynowych, a teraz dostępny jest również dla osób początkujących. EMS to trening dopasowany indywidualnie dla każdego!

Jak szybko zobaczę efekty?

Elektrostymulacja 9 grup mięśniowych jednocześnie, potęguje efekty treningowe i skraca czas do uzyskania wymarzonej sylwetki. Regularne treningi EMS przyspieszą przemianę materii, następuje redukcja tkanki tłuszczowej, a dzięki poprawie krążenia skóra będzie bardziej jędrna i napięta.

Czy EMS pomoże mi szybciej wrócić do formy po ciąży?

Tak. Trening EMS jest najbardziej efektywną metodą by wrócić szybko do formy. Specjalnie dobrane zestawy ćwiczeń doskonale wzmocnią mięśnie brzucha oraz mięśnie dna macicy. Ćwiczenia zredukują bóle pleców, poprawią samopoczucie i zneutralizują stres.
Treningi można zacząć po 6 tygodniu porodu i zalecana jest wcześniejsza konsultacja z ginekologiem.

Czy trenować mogą osoby otyłe?

Tak. Trening EMS nie obciąża stawów, więc osoby z nadwagą bez obaw mogą korzystać z tej formy treningowej. Regularne treningi wraz z odpowiednio dobraną dietą pozwolą uzyskać zamierzony cel. Ćwiczenia z EMS do doskonała alternatywa dla tradycyjnych treningów siłowych i zajęć fitness.

Czy EMS pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu?

Tak. Podczas treningu EMS dochodzi do zwiększenia ukrwienia tkanki mięśniowej i łącznej. Dzięki odpowiedniemu programowi treningowemu można skupić się na problematycznych strefach ciała np. (brzuch/biodra/uda). Zostaje przyśpieszona przemiana materii i przepływ limfy w organizmie. Skóra wyraźnie jest bardziej napięta i wygładzona.

Czy EMS wskazany jest po kontuzjach?

Oczywiście. Przede wszystkim EMS nie obciąża stawów, dzięki czemu można szybciej wrócić do formy. Dodatkowo trening EMS wzmocni mięśnie głębokie (posturalne) odpowiedzialne za stabilizację sylwetki. Złagodzi bóle pleców, poprawiając skutecznie komfort życia codziennego.

Czy są przeciwwskazania do treningu EMS?

Tak. Jeżeli cierpisz na jedną z niżej wymienionych schorzeń, to niestety na razie Twój trening metodą EMS nie jest możliwy. Także w razie jakichkolwiek wątpliwości wskazane jest skonsultowanie się ze swoim lekarzem.

Główne przeciwwskazania: rozrusznik serca, ciężkie zaburzenia krążenia, choroba nowotworowa, epilepsja, miażdżyca, cukrzyca, ciężkie choroby neurologiczne, przepuklina, hemofilia, ostre zakażenia wirusowe i bakteryjne, gorączka, ciąża.

FAQ – TYPOWE PYTANIA

EMS – DLA CIEBIE

CHCESZ BYĆ SILNIEJSZA?

Zamień tkankę tłuszczową w zdrową tkankę mięśniową, modelując jednocześnie sylwetkę

BÓLE PLECÓW

Uruchamia i wzmacnia mięśnie głębokie, które odpowiadają za silne i zdrowe plecy

BRAK CZASU?

Wystarczy 20 minut aby zrobić trening 9 głównych grup partii mięśniowych jednocześnie

TRUDY ODCHUDZANIA?

Każdy trening przyspiesza metabolizm, pozwalając na szybsze spalanie, nawet do 1200 kcal

BRAK MOTYWACJI?

Trenerka dopasuje trening do Twoich celów, motywując Cię i wspierając na drodze zmiany

ZŁE SAMOPOCZUCIE?

Poczujesz się zdrowsza, pozytywnie naładowana i pełna energii w codziennym życiu

SŁABA WYDOLNOŚĆ?

Odpowiednio ułożony trening poprawi Twoją wydolność i kondycję fizyczną

ZDROWSZA SKÓRA?

Pobudzając mięśnie, zwiększa napięcia tkanki łącznej i znacznie redukuje cellulit

JESTEŚ MŁODĄ MAMĄ?

Pomoże Ci szybciej wrócić do formy, wzmacniając jednocześnie mięśnie dna miednicy

BOLĄCE STAWY?

Praktycznie nie obciąża stawów podczas treningu, niwelując ryzyko wystąpienia kontuzji

POWRÓT PO URAZIE?

Elektrostymulacja wywodzi się z rehabilitacji, szybko pomagając w odzyskaniu sprawności

W MOIM WIEKU?

Intensywność treningu można dopasować dla każdego, niezależnie czy masz lat 17 czy 87 ?

DLA KOGO TRENING EMS?

DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU!

Dla kobiet, które dotąd nie ćwiczyły, a pragną wzmocnić organizm i poprawić samopoczucie.

Trening EMS zalecany jest zarówno osobom młodym, w średnim wieku jak i seniorom – w celu usprawnienia kondycji ruchowej.

DLA CHCĄCYCH ZGUBIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY

Trening metodą elektrostymulacji jest jedną najefektywniejszych form w spalaniu tkanki tłuszczowej. Trening EMS trwa tylko 20 minut i podczas jednej sesji (w zależności od intensywności ) można spalić od 500 – 1200 kcal!

DLA UPRAWIAJĄCYCH SPORT

Dla kobiet, które są już aktywne i ćwiczą regularnie. Ems to doskonałe uzupełnienie treningów, poprzez dobranie osobno dla każdego – specjalnych programów treningowych

 

DLA MAJĄCYCH OGRANICZONY CZAS DO ĆWICZEŃ

Dla kobiet, które pomimo ograniczeń czasowych chcą ćwiczyć i poprawić jakość Swojego życia. Trening metodą EMS potęguje efekty treningowe i skraca czas do uzyskania zdrowej i zgrabnej sylwetki.

DLA KOBIET CHCĄCYCH WRÓCIĆ DO FORMY PO CIĄŻY

Podczas treningu EMS angażowanych jest jednocześnie wiele grup mięśniowych – w tym głębokich brzucha i dna miednicy. Poprawie ulega krążenie i przemiana materii!

DLA POWRACAJĄCYCH PO KONTUZJACH

Z uwagi na szerokie spektrum działania EMS jest bezpieczną formą treningu. Od lat elektrostymulacja mięśni stosowana jest w fizjoterapii. Indywidualnie dobrane zestawy ćwiczeń pomogą szybko wrócić do dobrej formy.