5 ćwiczeń na jędrne pośladki, które zrobisz w domu - I Love Fitness
17109
post-template-default,single,single-post,postid-17109,single-format-standard,bridge-core-2.9.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

Czasami nie uda wam się dotrzeć do Waszego ( i naszego również 🙂 ) ulubionego miejsca I LOVE FITNESS. Nie gniewamy się, rozumiemy wszystko, ale jesteś dla nas tak ważna, że postanowiłyśmy zadbać o Ciebie nawet w zaciszu Twojego domu! Weź matę, wodę i zaczynamy!

1. Przysiad + wykroki

Stań na szerokość biodra, zrób przysiad do wysokości kolan powtórz 15 razy i od razu bez żadnej przerwy przejdź do wykroków (raz jedna raz druga noga) zrób 24 wykroki i dopiero odpocznij. Od Ciebie zależy ile razy powtórzysz to ćwiczenie, my proponujemy 3-4 razy.

2. Monster Walk

Stań w pozycji przysiadu i odstawiając nogę do boku zrób 3 kroki w jedną stronę i później wróć w drugą. W taki sposób ćwicz przez 50 sekund. Powtórz 3-4 razy.

3. Wznos biodra

Połóż się na macie, ustaw nogi na szerokość biodra. Z wydechem wznieś biodro do góry, mocno spinając pośladek. Zrób 25 wznosów i powtórz 3-4 razy.

4. Wznos ugiętej nogi

Przejdź do klęku podpartego. Ustaw nogi na szerokość biodra. Z wydechem nogę zgiętą w kolanie przenieś do góry. Zachowaj stopę flex. Nie ruszaj odcinkiem lędźwiowym. Nogę unoś tylko do wyprostu w stawie biodrowym. Zrób 20 powtórzeń na nogę i zamień stronę. Powtórz 3-4 razy.

5. Odwodzenie zgiętej nogi do boku

Przejdź do klęku podpartego ustaw nogi na szerokość biodra. Z wydechem odwiedź nogę do boku, tak aby nie przechylać całego ciała.
Zrób 20 odwodzeń na jedną stronę i zmień nogę. Również powtórz 3-4 razy.

I jak było? Mamy nadzieję, że Twoja pupa dostała porządny wycisk! Czekamy na Ciebie w klubie! Do zobaczenia!

Tekst: Ewelina Lewandowska