3 ważne rzeczy - I Love Fitness
15607
post-template-default,single,single-post,postid-15607,single-format-standard,bridge-core-2.9.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

Przypomnimy Ci 3 rzeczy, które są ważne, a w gąszczu pracy i obowiązków schodzą na drugi plan.

1. Nawodnienie ?
Dbanie o picie odpowiedniej ilości wody… takie proste, a takie trudne. Chociaż mamy nadzieję, że w taki upał nie musimy Cię zachęcać do regularnego nawadniania się! Ale o tym będziemy jeszcze pisać!
2. Chwila dla siebie ?
Czyli dbanie o momenty, w których możesz poświęcić sobie czas. Choćby to było 5 minut na spokojne wypicie kawy, spacer w ulubionym miejscu lub posiedzenie i pooddychanie w skupieniu.
3. Małe kroki ?
Zasadą małych kroków warto się kierować w życiu, również jeśli mówimy o podejściu do treningów! Wyznacz sobie na początek mały, realny cel – dwa treningi w tygodniu to super wybór, nie trzeba fundować sobie codziennego wycisku. Gwarantujemy satysfakcję po wykonanych ćwiczeniach!
Pamiętanie o tej trójce na pewno poprawi Twój komfort życia i pomoże zachować systematyczność w dbaniu o siebie

?

Tekst: Ewelina Lewandowska