10 minutowy poranny rozruch - I Love Fitness
17103
post-template-default,single,single-post,postid-17103,single-format-standard,bridge-core-2.9.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-28.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

Znasz to uczucie, gdy otwierasz oczy, ale czujesz, że zaraz znowu się zamkną? My również, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy 10 minutowy zestaw na dobry początek dnia! Wystarczy, że przygotujesz, matę, wodę i możemy zaczynać. No i oczywiście uśmiech na twarzy.

Każde z poniższych ćwiczeń wykonujesz w czasie 30 sekund, nie robisz przerwy między ćwiczeniami. Dopiero gdy skończysz wszystkie ćwiczenia robisz 30 sekund przerwy. Powtarzasz całość 4 razy 🙂 Obiecujemy, że gdy skończysz oczy będą szeroko otwarte, a ciało gotowe na nowy dzień!

1. Przysiad z wyskokiem

Stań na szerokość biodra, zrób przysiad i gdy wrócisz do góry podskocz najwyżej jak się da!

2. Bieg w miejscu

3. Deska

Przejdź na przedramiona, ustaw łokcie na wysokość barków. Nogi rozstaw na szerokość bioder. Podwiń kość ogonową i mocno zepnij pośladek. Postaraj się nie unosić bioder do góry.

4. Niewidzialna skakanka

Przybliż łokcie do ciała i wyobraź sobie że skaczesz na skakance 🙂 Dobrej zabawy!

Ufffff koniec! Mamy nadzieję, że rozruszałyśmy Cię na cały dzień! Miłego dnia!

Tekst: Ewelina Lewandowska