ul. Światowida 58B,
03-144 Warszawa
telefon: +48 667-999-652

Godziny otwarcia:
Pon – Pt.: 8:00 – 13:00 i 15:00 - 21:00 Sobota: 8:30 – 14:00 Niedziela 9:00-14:00

Kontakt do Inspektora Danych Osobowych:
e-mail: iod@ilovefitness.pl

Regulamin klubu

Masz pytania? Jesteś zainteresowana bezpłatną pierwszą wizytą w klubie? Wypełnij formularz kontaktowy!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ilovefitness.pl z siedzibą pod adresem ul. Światowida 58B, 03-128 Warszawa moich danych osobowych w celu otrzymania informacji związanej z ofertą klubu. W każdej chwili mogę wystąpić z wnioskiem o usunięcie moich danych.
Fomularz kontaktowy
kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij
I LOVE FITNESS | Nasz zespół
493
page-template-default,page,page-id-493,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

TRENERKI

Joanna Zając – Borowicka

Funkcjonalny trener personalny, trener medyczny, instruktor fitness, stretching i TRX. Absolwentka UW, Reebok University, Technogym Academy, oraz BODYWORK. Jako mała dziewczynka trenowała gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec, od 7 lat zawodowo związana z branżą fitness. Specjalizuje się w treningach medycznych – przywracających swobodę poruszania się i kształtujące prawidłową postawę ciała; oraz treningach funkcjonalnych – podnoszących sprawność i kondycję oraz modelujących ciało. Treningi z Asią to praca nad poprawą jakości ruchu, lepszą sylwetką i samopoczuciem oraz zdobywanie nowych umiejętności w serdecznej atmosferze. Uwielbia pracę z ludźmi i wierzy, że regularna aktywność fizyczna pomaga odnaleźć w życiu równowagę. W wolnych chwilach tańczy, czyta oraz podróżuje, interesuje się psychologią.

Weronika Douik

Absolwentka IFAA Poland, instruktorka fitness oraz trener funkcjonalny BODYWORK. Przygodę z fitnessem rozpoczęła przypadkowo, jednak już na pierwszym szkoleniu wiedziała, że jest to coś co kocha i chce robić w życiu. Stawia na rozwój własny oraz swoich grup, dlatego regularnie uczęszcza na szkolenia aby wzbogacać wiedzę i urozmaicać zajęcia. Praca z ludźmi sprawia jej wiele radości, którą dzieli się podczas zajęć oraz treningów personalnych. Najważniejsze jest dla niej aby każda osoba ćwicząca poczuła się komfortowo i wyjątkowo, nawet jeśli to jej pierwszy raz na sali. Każde zajęcia Weroniki to nowa przygoda, ćwiczenia dostosowuje do możliwości każdego uczestnika. Prywatnie jest fanką dobrego kina, kochająca kuchnię z perspektywy smakosza oraz spełnioną mamą i żoną, której bliskie jest stwierdzenie „ćwiczę po to, aby dobrze jeść”.

Agnieszka Fraszka

Absolwentka AWF w Warszawie, instruktor fitness, trener personalny, instruktor snowboardu i tańca nowoczesnego. Z tańcem jest związana od małego dziecka, pierwsze kroki stawiała w tańcu ludowym, kolejno towarzyskim i w formach nowoczesnych. Fitness wraz z tańcem jest jej codziennością. W I LOVE FITNESS prowadzi zajęcia taneczne dla nastolatek oraz trening obwodowy. Uśmiech zarówno dużego jak i małego uczestnika zajęć daje jej największą satysfakcję. Jej zajęcia charakteryzują się mocnym wyciskiem oraz dobrą, unikalną energią. W wolnym czasie pochłania książki, wyjeżdża do swojego ukochanego Nałęczowa, gdzie odpoczywa w drzewach, realizuje swoje podróże marzeń i planuje kolejne.

Iwona Matejczuk

Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness, trener: personalny, funkcjonalny BODYWORK, TRX oraz rolowania Blackroll. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów m.in. aktywność w ciąży i po ciąży, Pilates, Stretching, kettlebell i sztangi. Fanka wszelkiej aktywności fizycznej. Na co dzień spokojna, na sali pełna energii i pasji. Największą przyjemność czerpie z treningów ogólnorozwojowych. Prowadzi treningi dla osób w każdym wieku: dorosłych, dzieci i młodzieży. Na siłowni dostosowuje trening do indywidualnych potrzeb podopiecznego. Prywatnie wierna fanka skoków narciarskich oraz absolwentka kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności na SGGW.

Asia Głuchowska

Nauczycielka vinyasa jogi, czyli dynamicznej formy jogi, polegającej na płynnych przejściach między asanami oraz synchronizacji ruchu z oddechem. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz 200 godzinny kurs nauczycielski akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Nieustannie poszerza wiedzę m.in. z anatomii i psychologii, oraz zdobywa doświadczenie podczas praktyki własnej oraz u innych nauczycieli. Na zajęciach kładzie nacisk na różnorodność asan oraz ich poprawne wykonanie, tak aby Uczestniczki odczuły korzyści płynące z praktyki, a także miło spędziły czas. Ponadto stara się modyfikowaćpozycje w taki sposób, aby nawet osoby zupełnie początkujące wychodziły z zajęć uśmiechnięte i zrelaksowane. Wierzy, że regularna praktyka jogi prowadzi do pozytywnych zmian nie tylko w ciele, ale i w życiu.
Jeśli nie zajmuje się akurat jogą, to pisze lub aktywnie spędza czas na basenie lub zajęciach z akrobatyki.

Kasia Rygacka

Absolwentka AWF oraz studiów podyplomowych z żywienia i poradnictwa dietetycznego. Dyplom instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness uzyskała w 2006r. Od tamtej pory cały czas prowadzi zajęcia w klubach. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających oraz Pilates. Jest także mamą trójki chłopców, z którymi prowadzi zajęcia fitness dla mam z dziećmi. Oprócz fitnessu lubi wyjazdy narciarskie i gotowanie.

Joanna Barcikowska

Absolwentka AWF w Gdańsku, instruktor Rekreacji Ruchowej, certyfikowany instruktor Pilates i Pilates Reformer, szkoleniowiec Warszawskiej Akademii Sportu oraz Thera –Band Academy, współautorka programów Reebok Balance Pilates, Reebok Spine. Autorka wielu artykułów o tematyce fitness, uczestniczka programów telewizyjnych i propagatorka prozdrowotnych form fitness. W I LOVE FITNESS prowadzi treningi z zakresu prozdrowotnych form aktywności ruchowej oraz zajęcia wzmacniające. W wolnych chwilach lubi czytać książki i jeździć na rowerze.

Magdalena Lewicka

Fizjoterapeuta oraz trenerka medyczna. Możesz ją spotkać na zajęciach m.in. Pilates, Medical Stretching, Trening Obwodowy oraz w naszym gabinecie fizjoterapii – dla wszystkich potrzebujących konsultacji oraz „naprawy” po kontuzjach, by móc ponownie cieszyć się aktywnością fizyczną. Specjalizuje się w treningach w grupach zwiększonego ryzyka: osoby starsze, po kontuzjach, kobiety w ciąży i po ciąży oraz osoby, które chcą w sposób bezpieczny zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Treningi są zindywidualizowane i skupione na prawidłowych wzorcach ruchowych, dzięki czemu podopieczni zyskują świadomość swojego ciała – wiedzę o tym jak funkcjonuje, a przy tym poprawiają swoją postawę, samopoczucie, kondycję i sylwetkę. Prywatnie lubi trening siłowy, kuchnię azjatycką i podróże czyli poznawanie innych kultur w praktyce.

Patrycja Powierża

Zakochana w sporcie studentka AWF w Warszawie. Latem prowadzi obozy sportowe dla dzieciaków, a zimą je szkoli i zaraża miłością do snowboardu. Należy do społeczności Zumba Instructor Network. Na sali fitness wymagająca ale i uśmiechnięta,  dokłada wszelkich starań, abyś na sali nie tylko wylała litry potu, ale także wyniosła masę pozytywnej energii i satysfakcję z wykonanego treningu! Jej najnowszą pasją stał się pole dance, któremu poświęca swoją uwagę i stara się cały czas rozwijać w tym kierunku.

Ania Miękus

Absolwentka AWFw Warszawie oraz SWPS na wydziale socjologii. Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej PAS ze specjalnością fitness oraz trener funkcjonalny BODYWORK. Ania jest również instruktorem TRX, absolwentką wielu szkoleń, m.in: pilates, zdrowy kręgosłup, fitball, sztangi, techniki powięziowe i wiele innych. Pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego, co wymaga również udziału w wielu szkoleniach i kursach doskonalących warsztat pracy. Od najmłodszych lat jest związana ze sportem- akrobatyka, biegi sprinterskie, następnie taniec nowoczesny, snowboard. Zamiłowanie do choreografii i treningów ogólnorozwojowych przerodziło się w pasję i stało się sposobem na życie. Sala fitness i siłownia to jej drugi dom, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. Ania lubi prowadzić zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę, typu ABT, TBC z wykorzystaniem różnych sprzętów, a jej ulubionym są gumy oporowe mini bands. Znakomicie czuje się również w spokojniejszych zajęciach typu fitball, pilates czy stretching. Prywatnie mama dwójki chłopców, miłośniczka kina i dobrej muzyki.

Kseniia Ciarcińska

Absolwentka Moskiewskiej Modern Academy for the Humanities z tytułem Inżyniera. Ukończyła akredytowane przez REPS szkolenia; Instruktor siłowni, Trener personalny, Trener osób otyłych z nadwagą. Jest czynną zawodniczką IFBB w kategorii Bikini Fitness i osiąga satysfakcjonujące wyniki. Każdą wolną chwilę poświęca na pogłębianie swojej wiedzy oraz doskonalenie sylwetki podczas przygotowań do startu w zawodach. Uczestniczy w międzynarodowych seminariach o tematyce sportów sylwetkowych, śledzi światowe trendy, poznaje nowe metody treningowe testując je na własnym organizmie, zanim wprowadzi je do treningu klientów. Konsekwentnie realizuje kolejne cele ucząc tej postawy swoich podopiecznych. Stawia ciężki trening kulturystyczny ponad „bieżnię”. W treningu nie uznaje kompromisów, zawsze robi to na 110%, wyznając zasadę, że tylko przełamując swoje słabości i bariery osiągniemy postęp. Najbardziej lubi trenować pośladki i nogi. Poza siłownią interesuje się również dietetyką, lubi eksperymentować ze zdrowym jedzeniem i szkoli się w tym kierunku.

Joasia Surowiec

Żywiołowa, energiczna, certyfikowana instruktorka Zumba® Fitness. Związana z Zumbą od 2013 roku, jest jej największą pasją i miłością od pierwszego wejrzenia, którą pragnie zarażać, tak by każdy poczuł przyjemność płynącą z prowadzonych przez nią zajęć. Po ukończeniu kursu instruktorskiego prowadziła zajęcia na terenie całej Warszawy, jednocześnie ciągle uczęszczając na kursy bachaty, reggaetonu, czy biorąc udział w różnych warsztatach, maratonach i masterclassach. Dobór porywającej muzyki i choreografii opartych na klasyce programu Zumba Fitness® sprawiają, że na jej zajęciach każdy jest w stanie opanować kroki, dobrze się pobawić, zmęczyć i wyjść nucąc piosenki z zajęć! W wolnym czasie prowadzi bloga kulinarnego, bo uwielbia zdrowo gotować, fotografować raz biegać – ma na koncie maraton i kilkadziesiąt półmaratonów.

Violetta Wilkins

Instruktor fitness oraz trener personalny, studiowała w Instytucie Kultury Fizycznej w Szczecinie, oraz WSR w Warszawie. Od 30 lat czynnie związana ze sportem wyczynowym jak i rekreacyjnym, oraz pracą taneczno-artystyczną. Swoją karierę sportową zaczęła od piłki ręcznej, porzucając ją dla karate, trenując w AKK AZS Szczecin przez ponad 5 lat. Pierwsze zajęcia fitness poprowadziła w 1990 r. Przez ponad 10 lat brała udział w przedsięwzięciach taneczno-artystycznych w Europie i na świecie. Od 2000 roku szkoli się w dziedzinie fitness w Inka Szymański Fitness School, Reebok University Poland, Elite Poland Fitness School, IFAA, PFA. W 2011r. zdobyła uprawnienia trenera personalnego w Polskiej Akademii Sportu, a w 2015r. dołączyła do elitarnej drużyny Nike Training Club Instruktor, oraz FACTS Movement and HIT Instruktor. Posiada również międzynarodowe licencje instruktora LesMills. Ceni każdą formę aktywności – zarówno cardio i wzmacnianie, jak i spokojny Pilates, gdyż uważa, że tylko holistyczne podejście do swojego ciała, przynosi oczekiwane efekty.

Żaneta Szczerba

Instruktor fitness, trener personalny, instruktor kettlebell. Wiedzę na temat metod treningowych i dietetyki stale poszerza, uczestnicząc w różnorodnych kursach tj. np. Kształtowanie kobiecej sylwetki, Diagnostyka funkcjonalna, Zdrowy kręgosłup, Pump Tone&Base, Wprowadzenie do Crossfit. W prowadzonych przez siebie zajęciach zwraca uwagę na zwiększanie siły jak również mobilności całego ciała. Stawia duży nacisk na aspekt wydolnościowy, przez co chętnie wplata elementy treningu interwałowego tj. tabata, HIIT. Zwraca uwagę na dużą rolę diety w procesie osiągania upragnionych celów sylwetkowych czy zdrowotnych. Interesuje się zarówno żywieniem jak i dietetyką kliniczną, która jest pomocna w wielu chorobach. Studentka studiów psychologicznych, interesuje się psychologią sportu. Fanka aktywnego spędzania czasu wolnego. Prywatnie trenuje siłowo oraz uczestniczy w zajęciach pole dance.

OBSŁUGA KLIENTA

Magdalena Jasińska

Od podstawówki uwielbia sport najpierw jej pasją była siatkówka obecnie trening siłowy. Jej kolejnym celem jest ukończenie kursu trenera personalnego aby pomóc kobietom uwierzyć w siebie poprzez sport i aktywność fizyczną. Chętnie udzieli wszelkich informacji oraz pomoże rozpocząć przygodę z naszym klubem. Prywatnie mama i żona . Kocha wspólne podróże z rodziną i włoską kuchnię.

Alicja Nowicka

Absolwentka Wydziału Zarządzania UW, obecnie studentka AWF w Warszawie. Od najmłodszych lat jej pasją stał się taniec oraz gimnastyka, które trenowała przez wiele lat. Poprzez ogólne zamiłowanie do sportu często próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach. Dzięki instruktorkom I LOVE FITNESS, jej nowym zainteresowaniem stał się pole dance. W wolnym czasie uwielbia podróżować i poznawać kultury innych krajów. Dobra organizacja pracy oraz indywidualne podejście do każdej klientki pomagają jej zapewnić odpowiednią opiekę nad naszymi klubowiczkami.

Agata Gołaszewska

Studentka trzeciego roku Turystyki i Rekreacji na wydziale nauk ekonomicznych. Jej największą pasją są podróże- szczególnie po krajach śródziemnomorskich oraz pływanie. Uwielbia muzykę, miłośniczka zwierząt, otwarta, lubi zawierać nowe znajomości. W pracy szczególnie ceni sobie kontakt z ludźmi oraz zdobywanie nowych doświadczeń.

Udostępnij to: